K nákupu softshellového oblečení E.M.I.L. kids ZDARMA láhev Klean Kanteen.

Dětská přilba i na odrážedlo? Za mě ANO!

Poslední dobou mi přijde, že vídám víc a víc lidí na kolech bez přilby. Máte také takovou zkušenost?

Mě vlastně už za ty roky přijde naprosto automatické si tu přilbu na hlavu dát a nedovedu si představit, že bych jela bez ní. A co si budeme povídat, těch případů, kdy ta přilba zachránila život je opravdu dost! Tak mi to přijde takové zvláštní, že ji někdo nemá!

Co je ale pro mě naprosto děsivé, že i hodně malých dětí vídám na kole nebo odrážedle bez přilby. Ani nechci domyslet… :-/

Od té doby, co náš Eliáš sedl na své první odrážedlo, nepřicházelo v úvahu, že bych ho pustila bez přilby. I když kolikrát některé maminky poznamenaly, že to hrotím, že přeci JEN jezdí kolem domu…ano, ono i kolem domu se bohužel může stát, že dítě upadne a je malér.

Když jsme přesedlali na Firts Bike a začali první kopečky, dětské pump tracky, v hlavě se mi rozsvítilo výstražné světlo. Ale za ty roky jsem se naučila Eliášovi věřit, i když je malý, moc dobře si uvědomuje svoje limity, tak ho nechávám (v rámci bezpečnosti samozřejmě), a jen jsem sáhla po trošku vyšším levelu dětské přilby. Značky ABUS.

Manžel měl v minulé práci značku ABUS mezi svými klienty, proto jsme věděli, co dělají, jaké mají technologie, znali jsme tam některé lidi a tak jsme si řekli „proč ne“ a zatím opravdu nelitujeme.

"Věrni heslu: padni, vstaň a jeď dál. " Abus

Přilba od ABUSU má skvělé vlastnosti a vychytávky, supr minimalistický design, a já jsem v klidu, že má syn na té hlavě opravdu něco kvalitního.

Smyslem tohoto článku není určitě strašit, spíš by to mělo být takové zamyšlení, co všechno můžeme udělat pro bezpečnost našich dětí při jejich aktivitách.