K nákupu softshellového oblečení E.M.I.L. kids ZDARMA láhev Klean Kanteen.

Dětské softshellové oblečení? Určitě ANO!

Obecně se dá říct, že jde o vícevrstvý funkční materiál, který se používá převážně k výrobě outdoorových bot a oblečení. Třeba bund, kalhot nebo kombinéz. My vám nabízíme dětské softshell oblečení od značky E.M.I.L. Outdoor Kids.

 

Název vznikl spojením anglických slov “SOFT” a “SHELL“ a znamená měkká schránka nebo skořápka. Sám název tedy říká, že jde o mechanicky odolné, nepromokavé, dobře tepelně izolující, větruvzdorné a prodyšné oblečení.

 

Největší užitnou hodnotu poskytuje softshell v chladnějším počasí a v proměnlivých povětrnostních podmínkách. Příliš se nehodí do suchého a horkého počasí nebo naopak do mrazu. Z toho plyne, že pro běžného uživatele (v našem případě malého turistu nebo prostě jen dítě venku) se softshell hodí hlavně pro jarní a podzimní měsíce jako ideální oblečení do přírody.

 

A jaké jsou materiálové vlastnosti dětského softshell oblečení? Povrch je měkký, pružný a vodoodpudivý (vlákno polyuretanový film). Kapky vody po něm stékají a materiál po nějakou dobu vodu nevsakuje.