K nákupu softshellového oblečení E.M.I.L. kids ZDARMA láhev Klean Kanteen.

Droppi. KAPKA.

dětská softshellová bunda DROPPI E.M.I.L. outdoor kidsSoftshellová bunda, která rozzáří

Děti ji budou milovat. Tahle zelenožlutá dětská softshellová bunda může být splněným snem každé holčičky, ale i každého kluka. Zářivé barvy, jasný a srozumitelný vzor, robustní zip, který zvládnou zapnout i dětské ručičky, dvě kapsy na poklady. To jsou hlavní benefity, které na bundě uvidí vaše děti.

Parametry Droppi. KAPKY.

My rodiče na této softshellové bundě oceníme hlavně výjimečný design, který je dětský, ale není infantilní a zároveň je minimalistický. Děti, které budou tuhle bundičku nosit, budou vždy vyčnívat z davu. Protože chceme, aby naše děti byly v teple a suchu za každého počasí, použil výrobce, slovenská rodinná firma E.M.I.L. outdoor kids, velmi odolný pracovní softshellvodním sloupcem 10000 mm a prodyšností 3000 g/m2/24 h. Bunda je tak nepromokavá, ale zároveň se v ní děti nazapaří.

Za chladnějších podzimních nebo jarních dní budou vaše děti milovat lycrové rychleschnoucí rukávové náplety s úchytem na palec. Pro nás rodiče je skvělý robustní zip, který je překrytý další vrstvou softshellu s velkými plastovými cvoky, takže ani za silného větru bunda neprofoukne.

Za nás má ale bundička další obrovskou výhodu. Je to bunda 3 v 1. Proč? Protože se za prvé perfektně hodí do města nebo do školky. Za druhé je skvělá na dětské hřiště. A za třetí, budete-li chtít vyrazit s dětmi do přírody, tak bude naše KAPKA dokonalým parťákem i tam.  

Správná péče o softshell je důležitá

Pokud si KAPKU děti venku ušpiní, nezapomeňte, že ji není třeba hned prát. Softshell to nemá rád. Stačí ji prostě otřít vlhkým hadříkem a za chvíli už v ní vaše ratolest může znovu oslňovat někde venku.