K nákupu softshellového oblečení E.M.I.L. kids ZDARMA láhev Klean Kanteen.

O nás

Zkusím začít od začátku, protože v tom osobně vidím tu cestu tam, kam jsme se dostali a proč jsme začali podnikat.

Původně jsme s manželem žili u Prahy, v malé vesnici. Ale během covidu, kdy se nám na jeho začátku narodil syn Eliáš, jsme si začali pohrávat s myšlenkou odejít ze středních Čech, více do přírody. Jsme oba hodně aktivní, vedeme k tomu i našeho syna, a u Prahy se nám najednou s dítětem nežilo hezky. Chtěli jsme hory, přírodu a ve středních Čechách se nám přestalo žít tak nějak hezky. Ale vždy byl nějaký důvod, proč to odložit...ale vloni v létě jsme "bouchli do stolu", prodali dům a šli na Šumavu, konkrétně do Prachatic. A tak nějak se nadechli!

Protože na rodičovské dovolené jsem nedokázala jen tak vypadnout z pracovního tempa, tak jsem si pořád pohrávala s myšlenkou dělat něco na sebe, být svým pánem a mít tak prostor na syna, tak jak já budu chtít. Už velkých organizací a korporátů bylo dost. Chtěla jsem mít tu možnost volby.

A protože už od narození syna jsem bojovala s výběrem oblečení pro něj, a hlavně s kvalitou, pátrala jsem ve vodách outdoorového oblečení a značek, které jsou na trhu, co by fakt vydrželo a venku nás v ničem nelimitovalo. Protože nejhorší je, když se vypravíte na výlet, do hor, nebo jen tak, a řešíte, že je zima, že prší a všechno je mokré. Nám počasí nevadí žádné, a proto o to víc potřebuji oblečení, na které se můžu spolehnout.

Nejsem fanda plných skříní, s manželem se vlastně vejdeme oba do jedné ???? Mám ráda kvalitní kousky oblečení, i za vyšší cenu, ale takové, které vydrží, protože nerada plýtvám věcmi včetně oblečení. A taky nerada trávím čas běháním po obchodech, takže i z těchto důvodů byla moje cesta jasná. Spustit e-shop, který všechny tyto moje potřeby naplní.

Když ne teď, tak už asi nikdy ????

Následovala jednání s pár zahraničními značkami a já jsem si řekla, proč tyto outdoorové značky nepřivézt do ČR, a zkusit je nabídnout rodičům, kteří jsou na tom jako my. Mají aktivní děti, chodí po horách, po výletech, a jejichž děti zničí oblečení za pár chvil :-)

A proto značka E.M.I.L. outdoor kids! Rodinná firma ze Slovenska, co na zakázku šije naprosto boží softshellové oblečení. Používají pracovní softshell, tudíž oblečení, které vydrží opravdu všechno. V kolenou a na zadku mají zesílenou vrstvu látky, která brání zničení. Zároveň umožňujeme, že pokud se na kolenou či zadku oblečení řáděním dětí zničí, v rámci služby ReEmil díl necháme přešít.

K této značce začínáme nabalovat i slovenskou značku Froggywear a jejich merino sety. Na léto máme připravená úžasná ponča k vodě od Nanuku aj.  Plány na zimu jsou taky skvělé, ale do té je naštěstí ještě daleko :-)

Tak to je asi ve zkratce, kdo jsme a proč to všechno děláme!

Věříme, že v tom najdete smysl stejně jako my!

Míša, Jakub a Eliáš